• AKCJE CHARYTATYWNE

• Nakrętki zbieramy psiakom pomagamy!

• Podziękowanie - szkolny Kiermasz Świąteczny

Szanowna Społeczności Szkolna,

Z wielką radością informujemy, że nasz szkolny Kiermasz Świąteczny zakończył się sukcesem i zebraliśmy  kwotę  4 008,90zł, która zasiliła już konto Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Dziękujemy Radzie Rodziców, która wsparła nas w zakupach artykułów plastycznych, Dzieciom za ich otwarte serca i ręce do pracy, Nauczycielom i Rodzicom, którzy poświęcili swój czas i podarowali na kiermasz wyjątkowe przedmioty.

Bez Waszego zaangażowania to by się nie udało.

Z całego serca dziękujemy za wszelką pomoc.

Nauczyciele świetlicy

• Ogólnopolska akcja - "Idą Święta nie o smsie a o kartce pamiętaj".
          • Nasza szkoła brała udział w ogólnopolskiej kampanii promującej ideę pisania kartek świątecznych.

Serdecznie dziękujemy dzieciom, rodzicom i nauczycielom za aktywne wsparcie akcji dzielenia się życzeniami.

Dziękujemy Nauczyciele Świetlicy😊

• Zachęcamy do udziału w akcji PUSTY TUSZ WRZUĆ DO PAKI!

Akcja polega na  przynoszeniu pustych tuszów  i wrzucanie ich do specjalnie przygotowanych kartoników wrzutowych ,tusze trafiają  do recyclingu, dzięki czemu  przekazywana jest karma dla schronisk. Strona internetowa akcji: https://tuszdopaki.pl/

• Paczka dla Psiaczka

Zakończyliśmy akcje charytatywną "Paczka dla Psiaczka" wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy!

• Tusz do Paki

Tusz do Paki- podziękowanie z TOZ

Szanowni Państwo,

w końcu, mimo trudności pandemicznych dzieci wracają do szkół. Jako organizatorzy akcji „Tusz do paki” i Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce bardzo czekaliśmy na ten dzień.

Staramy się zbierać „ziarenko do ziarenka” żeby jak największa pomoc trafiła do schronisk, ale bez dzieci które wrzucą tusz do paki o efektywność trudno.

Jednakże udało nam się już przekazać 4000 kg karmy do dyspozycji TOZ, po zbiórce na koniec roku szkolnego planujemy przekazać kolejną partię. Bardzo liczymy na przypomnienie, odświeżenie informacji wśród dzieci, zwłaszcza wśród klas IV-VIII – tych dzieci nie ma w szkołach od października, a informacja o akcji w szkole  mogła zostać zapomniana. To w zasadzie jedyny miesiąc w tym roku szkolnym kiedy można dzieci zmobilizować do przyniesienia tuszów które w domach zużyły. Przyszły rok ma być lepszy, ale zwierzaki potrzebują jeść codziennie. W załączniku przesyłamy podziękowanie dla wszystkich którzy już pomagają i mamy nadzieję będą pomagać dalej.

Serdecznie pozdrawiamy

• Akcja charytatywna - konkurs "ILE WAŻY ŚW. MIKOŁAJ"

Celem konkursu jest wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz pomoc materialna dla dzieci i młodzieży wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Wsparcie umożliwia im rozwój talentów oraz pasji. Dzięki niemu młodzież poznaje sposoby na jej praktyczne wykorzystanie.

Od 26 października do 30 listopada nasze świetliki, nauczyciele zbierają bilon.

Placówka, która uzbiera najwięcej (wagowo) bilonu otrzyma wartościowe nagrody, a pieniążki zostaną przekazane potrzebującym.

• NAKRĘTKI DLA ANTOSI

ZBIERAMY NAKRĘTKI DLA ANTOSI!

Zapraszamy do zbiórki plastikowych nakrętek dzięki, którym wspomożemy Antoninę Dąbrowską walczącą z SMA.

Zbieramy:

- Nakrętki po artykułach spożywczych: po napojach, kawie, mleku, jogurtach, ketchupie

- Nakrętki po artykułach chemii gospodarczej: po płynach do zmywania, szamponach, płynach do płukania

Nakrętki można zostawiać w przedsionku wchodząc do szkoły.

Dziękujemy!

• " PACZKA DLA PSIACZKA"

Dziękujemy wszystkim uczniom za przyłączenie się do październikowej akcji

" PACZKA DLA PSIACZKA".